Zákaznická linka 556 706 203 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

Útoky a obrana prostředí Active Directory

středa 8. února 2023

Na naší poslední IT konferenci AmenitDays 2022 většinu účastníků zaujala přednáška na téma kompromitace Active Directory. Společně s touto oblastí jsme rozšířili nabídku o další školení zaměřená na vektory útoků na průmyslové technologické systémy a techniky obcházení bezpečnosti Windows OS.

Pokud je pro Vás důležitá bezpečnost Active Directory a také další oblasti běžně využívaných podnikových systémů, tak doporučujeme vybírat z těchto školení, která jsou vedena zkušenými profesionály ve svém oboru:

 

Útoky a obrana podnikových Active Directory prostředí

Active Directory je v dnešní době stále srdcem mnoha společností, a ještě dlouho tomu tak bude. Je tedy důležitým cílem útočníka. V rámci tohoto pokročilého tréninku si projdeme jak celou cestu, možnosti a techniky kompromitace Active Directory prostředí.

Více informací naleznete zde.

 

Techniky obcházení bezpečnosti na Windows OS

Cílem školení je pochopit, jak vypadají techniky zaměřené na obcházení bezpečnostních mechanismů Windows OS. Během školení se zaměříme na ukázku skutečného obejití systémů postavených na nových systémech Windows s využitím moderních bezpečnostních mechanismů jako například AppLocker, EDR systémy, ochrana PowerShellu a mnoho dalšího, s čím se můžete v operačním systému potkat.

Více informací naleznete zde.

 

Ultimátní bezpečnost PowerShellu

Toto školení poskytne účastníkům znalosti potřebné k bezpečnému používání a zabezpečení platformy PowerShell. Je vyžadována pokročilá znalost platformy PowerShell.

Více informací naleznete zde.

 

Vektory útoků na technologické systémy

Cílem školení je ukázat top 20 vektorů útoků na technologické systémy a vysvětlit účastníkům školení, kde se nacházejí hlavní příčiny problémů. Během školení jsou demonstrovány ukázky na technologické laboratoři a většina útoků je simulována přímo během školení. Účastníci školení pochopí, jak takové kybernetické útoky vznikají a na jaké hrozby je nutné se připravit.

Více informací naleznete zde.

 

Úvod do bezpečnosti průmyslových technologií pro IT bezpečnostní pracovníky

Při tomto školení budou účastníci seznámeni s problematikou bezpečnosti průmyslových sítí a průmyslových prostředí. Dále s architektonickými modely a se standardy, které se v průmyslových sítích nacházejí.

Více informací naleznete zde.

 

Praktická ochrana serverů a sítí v prostředí Windows Server

V rámci školení se účastníci naučí maximálně využít standardní mechanismy dostupné ve Windows serveru. Všechna témata jsou probírána hlavně prakticky v laboratorních příkladech a správná konfigurace serverů se ihned kontroluje nástroji pro hacking.

Více informací naleznete zde.

Dosažená ocenění

Microsoft AEP jsme ESET Partner Centrum Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner