Zákaznická linka 556 706 203 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

Školení Vektory útoků na technologické systémy

Cílem školení je ukázat top 20 vektorů útoků na technologické systémy a vysvětlit účastníkům školení, kde se nacházejí hlavní příčiny problémů. Během školení jsou demonstrovány ukázky na technologické laboratoři a většina útoků je simulována přímo během školení. Účastníci školení pochopí, jak takové kybernetické útoky vznikají a na jaké hrozby je nutné se připravit. [Kód kurzu: AM336]  Více informací...
Výrobci: Amenit , Microsoft
*
39 990 Kč bez DPH

Cílem školení je ukázat top 20 vektorů útoků na technologické systémy a vysvětlit účastníkům školení, kde se nacházejí hlavní příčiny problémů. Během školení jsou demonstrovány ukázky na technologické laboratoři a většina útoků je simulována přímo během školení. Účastníci školení pochopí, jak takové kybernetické útoky vznikají a na jaké hrozby je nutné se připravit.

Pro koho je trénink vhodný: Správci AD, SOC analytici, IT správci, Pentesteři

[Kód kurzu: AM336]

3denní kurz | 9:00 - 16:00 | s obědem

Kurz bude otevřen po naplnění minimálního počtu 3 účastníků!

Lektor

Forenzní analytik a architekt s více než 15 lety praxe. Školí a přednáší na předních konferencích, zaměřuje se na zabezpečení Windows OS, Active Directory, Hyper-V a EDR. Specialista na Microsoft Sentinel a bezpečnost spojenou s PowerShellem.

  • red teaming, především digitální oblast
  • penetrační testování Windows OS
  • poradenství a poskytování školení v oblasti cyber security

Možnosti ubytování a parkování

Dosažená ocenění

Microsoft AEP jsme ESET Partner Centrum Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner