Zákaznická linka 556 706 203 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

Školení Techniky obcházení bezpečnosti na Windows OS

Cílem školení je pochopit, jak vypadají techniky zaměřené na obcházení bezpečnostních mechanismů Windows OS. Během školení se zaměříme na ukázku skutečného obejití systémů postavených na nových systémech Windows s využitím moderních bezpečnostních mechanismů jako například AppLocker, EDR systémy, ochrana Powershellu a mnoho dalšího, s čím se můžete v operačním systému potkat. [Kód kurzu: AM335]  Více informací...
Výrobci: Amenit , Microsoft
*
39 990 Kč bez DPH

Cílem školení je pochopit, jak vypadají techniky zaměřené na obcházení bezpečnostních mechanismů Windows OS. Během školení se zaměříme na ukázku skutečného obejití systémů postavených na nových systémech Windows s využitím moderních bezpečnostních mechanismů jako například AppLocker, EDR systémy, ochrana Powershellu a mnoho dalšího, s čím se můžete v operačním systému potkat.
Pro koho je trénink vhodný: SOC analytici, Incident respondeři, Pentesteři, Bezpečnostní experti

[Kód kurzu: AM333]

5denní kurz | 9:00 - 16:00 | s obědem

Kurz bude otevřen po naplnění minimálního počtu 3 účastníků!

Lektor

Forenzní analytik a architekt s více než 15 lety praxe. Školí a přednáší na předních konferencích, zaměřuje se na zabezpečení Windows OS, Active Directory, Hyper-V a EDR. Specialista na Microsoft Sentinel a bezpečnost spojenou s PowerShellem.

  • red teaming, především digitální oblast
  • penetrační testování Windows OS
  • poradenství a poskytování školení v oblasti cyber security

Možnosti ubytování a parkování

Dosažená ocenění

Microsoft AEP jsme ESET Partner Centrum Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner